Рудный қаласы әкімдігінің «Кешкі орта мектебі» КММ

ҚР Тұңғыш Президенті күніне байланысты Тәуелсіз Қазақстанның

құндылықтарын ілгерілету аясында өткізілген іс-шаралар

туралы ақпарат

Іс-шараның аталуы

Өткізілген мерзімі

Қатысушылар санаты

Жұмыстың қысқаша сипаттамасы

Ақпараттық стендті ресімдеу

27.11.2020ж.

Сынып сағаты

"Сынақ сағаты", "Сын сағат" деректі фильмі»

30.11.2020ж.

9-11 сынып білім алушылары

Фильмдердің мазмұны беделді спикерлердің – белгілі мемлекет, қоғам қайраткерлерінің, Елбасының елді дамыту бойынша күрделі саяси шешімдер қабылдағанын көрген адамдардың естеліктері мен пікірлеріне негізделген. Сондай-ақ тарихшылардың, саясаттанушылардың, экономистердің сұхбаттары.

"Сынақ сағаты»

Фильм жас елдің нарықтық экономика құрудағы тар жол, тайғақ кешуін көрсетеді. Қазақстанды қысқа мерзімде шеткері аймақтан ТМД кеңістігінде дамудың көшбасшысына айналған экономикалық тұрғыдан табысты мемлекетке айналдырған қабылданған шешімдер мен реформалардың күрделілігін ашып көрсетеді.

Информация о проведенных мероприятиях в рамках продвижения ценностей

Независимого Казахстана в связи с Днем Первого Президента РК КГУ «Вечерняя средняя школа»акимата города Рудного

Категория участников

Краткое описание работы

Оформление информационного стенда

27.11.2020г.

Классный час

Документальный фильм «Час испытаний», «Сын сағат» цикла «Семь граней независимости»

30.11.2020г.

Обучающиеся 9-11 классов

Содержание фильмов строится на воспоминаниях и комментариях авторитетных спикеров – известных государственных, общественных деятелей, очевидцев принятия Елбасы непростых политических решений по развитию страны. А также интервью историков, политологов, экономистов.

«Час испытаний»

Фильм показывает тернистый путь молодой страны по построению рыночной экономики. Раскрывает сложность принятых решений и реформ, превративших в довольно короткий срок Казахстан из периферии в успешное в экономическом плане государство, ставшее лидером развития на пространстве СНГ.