16 қыркүйек пен 20 қыркүйек аралығында «Тәуелсіз ел – Мәртебелі тіл» мемлекеттік тіл апталығы өткізілді, оның мақсаты – студенттердің патриоттық сезімін ояту; мемлекеттік тілді және ел тарихын зерттеу қажеттілігін тудыру; қазіргі заманда қазақ тілінің дамуына студенттердің назарын аудару; Қазақстан халықтарының мәдени мұраларына қызығушылықты ояту.

Пән бойынша сыныптан тыс іс-шаралар аясында «Жүзі басқа болса да, тілегі бір» апталығының ашылуы, «Сыр сандық» көрмесі, «Тілден терен теңіз жоқ» викторинасы, «Тіл - тату тірегі» челленджі өткізілді. , зияткерлік ойыны және «Тіл кеш, бұғын, ертен» апталығының жабылуы.

Мемлекеттік тіл апталығының бағдарламасы мазмұнды да қызықты болды. Мемлекеттік тіл апталығының қорытынды кезеңі «Дорба шоу» болды.