Сынып сағатының мақсаты: білімге ұмтылу, еңбексүйгіштік, отансүйгіштік сияқты құндылықтардың адам өміріндегі рөлін бірлесіп талқылау; құндылықтар туралы жалпы мәлімет беру; құндылықтардың адам өміріндегі рөлін студенттермен бірлесіп талқылау; оқушылардың бойында отансүйгіштік, құрмет және азаматтық сана құндылықтарын тәрбиелеу; жаңа оқу жылына жағымды сынып микроклиматын және жағымды көңіл-күйді қалыптастыру. Мақсатты аудитория: 9-11 сынып оқушылары.

2022 жылдың 1 қыркүйегінде мектеп кітапханашы Л.Л.Касаткина 9-11 сынып оқушыларына "Кітапханамен таныстыру" атты кітапханалық сабақ-экскурсия өткізді.

"Книга - учитель,
Книга - наставник,
Книга - бесценный товарищ и друг..."
1сентября 2022 года Касаткина Л.Л., библиотекарь школы, провела библиотечный урок-экскурсию "Знакомство с библиотекой" для обучающихся 9-11 классов.